Правовий статусу державного службовця в дожовтневої Росії — реферат

Оглавление

Запровадження 3

Глава 1. Становлення державної служби в дожовтневої Росії 6

1.1 Правила та принципи добору на державної служби 6

1.2 Порядок приймання й просування службовими щаблями 10

1.3 Вимоги до освітньому рівню 14

1.4 Припинення державної служби 18

Глава 2. Правовий статусу державного службовця в дожовтневої Росії 23

2.1 Законодавча і нормативно - правову базу 23

2.2 Правове положення чиновництва в дореволюційної Росії 25

Укладання 31

Список використаної літератури 33

Запровадження

Інститут государствнного управління і досягнення державної служби у Росії мають багатовікову історію. Аналіз історичних аспектів дає можливість простежити тенденції становлення та розвитку державної служби, виявити причини успіхів, і невдач, запобігти небажані явища на етапі у майбутньому, враховуючи, що роль державної служби під управлінням суспільством, і вплив долю народу незаперечна. Необхідно закріпити "законом його форми, які довели свою життєздатність практично. У цьому не зайве пригадати бо наше власний, ще дореволюційний історичний досвід"[55].

Актуальність теми обумовлена що й, передусім, тим, у процесі реалізації реформи державного управління сучасної Росії можна й потрібно використовувати історичний досвід становлення державної служби, що сприятиме створенню оптимальних умов управління[56].

Мабуть був у Росії інший соціальної групи, яка день у день, за будь-якого уряду піддавалася б постійної й різкої критиці з усіх сторін, як чиновництво. Урядовців ненавиділи нижчі верстви населення, бачили у яких головних утискувачів, обманывающих «добрих царів». Критиковало чиновництво та вища влада, що дозволяло їй хоча б частково скласти із себе відповідальність свої чи інші дії. На чиновництво нарікало і купецтво, яке за цьому саме нерідко приймало хабарі і підношення. Отже, пороки чиновництва увійшли до приказку.

Аналіз літератури з темі дає можливість прозирнути менш одномірне негативну картину. Чиновництво було зовсім однорідний зі свого положенню й орієнтації, і при цьому змінювалося з часом.

Багаторічні праці російських істориків підтверджують, що тривалий впливом геть питання і до зовнішньої політики надавали чиновники, які у цих роботах постають як окрема каста.

У своїй роботі намагалися розглянути принципові риси нашого чиновництва в дореволюційної Росії. І це стала основною метою нашої роботи.

Предметом дослідження є історія державної служби.


Завантажити реферат "Правовий статусу державного службовця в дожовтневої Росії" DOC | TXT

Робота опублікована free_box. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.