Опытно-экспериментальная роботу з формування етикетних уявлень у молодших дошкільнят — реферат

Оглавление

Запровадження 3

Глава 1. Теоретичні основи формування етикетних уявлень у молодших дошкільнят 6

1.1. Роль і важливе місце етикету у розвитку сучасного суспільства 6

1.2. Методика навчання молодших дошкільнят этикетным уявленням 11

1.3. Гра як формування в дітей третього роки життя етикетних уявлень 15

1.4. Взаємодія вихователя і батьків на вихованні этикетного поведінки у молодших дошкільнят 26

Висновок на чолі 31

Глава 2. Опытно-экспериментальная роботу з формування етикетних уявлень у молодших дошкільнят 32

2.1. Вивчення рівня етикетних уявлень, і умінь у молодших дошкільнят 32

2.2. Реалізація педагогічних умов формування етикетних уявлень у молодших дошкільнят 35

2.3. Аналіз результатів дослідно-експериментальної роботи 42

Додаток 47

Запровадження

Сучасне суспільство ставить перед вихователями, педагогами батьками завдання виховання високоосвіченого і добре вихованого покоління, володіє усіма досягненнями створеної людством культури. Поведенческая культура, оскільки є частиною загальнолюдської, відбиває стан суспільного розвитку і водночас вона надає нею серйозний вплив. Саме поняття поведінкової культури дуже різнобічніша і включає у собі звичаї, традиції, звичаї, порядки, етикет, і навіть пов'язані з поведінкою етичні й естетичні погляди.

Навчити дитини скрізь і в усьому поважати суспільство загалом і кожного члена окремо ставитися до них оскільки він ставитися й щоб інші як і ставилися щодо нього. Правило дуже просте, але, на жаль? У повсякденній практиці людські стосунки далеко ще не всіма і який завжди здійснюються. Проте культура людські стосунки, спілкування людей між собою відіграють істотне значення у житті. Коли дитина вміє спілкуватися культурно з близькими, знайомими, він як і поводитися і немає з незнайомими людьми.

Кожен може по особистим вчинкам визначити майже безпомилково ступінь їх вихованості, переважання вони звички думати або думати про інтереси оточуючих. І на кожної епохи свій стиль, в кожного суспільства свої умови поведінки, але є цінності загальнолюдські і саме основі розвивається культура кожного народу. Невід'ємна частина культури – етикет, складаний століттями, минаючий своїм корінням до сфери моральності.Завантажити реферат "Опытно-экспериментальная роботу з формування етикетних уявлень у молодших дошкільнят" DOC | TXT

Робота опублікована free_box. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.