Основні завдання й функції управління — реферат


Оглавление

Запровадження 3

1. Адміністративне право як регулятор громадських

Стосунків управлінського характеру 4

2. Виконавча владу у системі управління 9

3. Державний апарат як система органів здійснення

Владних повноважень 24

Укладання 31

Список використаної літератури 34

Запровадження

Питання функціях держави (управління) має лише теоретичне, а й практичного значення. Він дає змогу подивитись держава лише з боку його форми, внутрішнього будівлі та змісту, а й роздивитися його під кутом зору його різнобічної діяльності, функціонування. З допомогою функцій можна з достатньої точністю визначити характер діяльності держави, правильність вибору їм у тому чи іншому етапі її розвитку пріоритетів, нарешті, рівень її організованості та ефективності.

Термін «функція» має у вітчизняної і закордонної наукову літературу далеко ще не однакове значення. У філософському і общесоциологическом плані він сприймається як «зовнішній прояв властивостей будь-якого об'єкта цієї системи відносин»; як сукупність звичайних або ж специфічних дій окремих осіб, або органів, обумовлених їх природою чи необхідністю виживання; нарешті, як наявність в окремої юридичної особи чи групи осіб специфічних обов'язків, виконання яких їм пропонується у виконання ними службову діяльність (функція лікаря, полісмена тощо. п.). У разі функція сприймається як службова, професійна чи будь-яка інша потреба, або обов'язок діяти у відповідність до існуючими правовими і моральними настановами й у відповідній манері.

Що стосується державі термін, а разом із і поняття «функція» набувають іншій зміст і значення. Функції держави традиційно визначають як основних напрямів діяльності держави, зумовлені його сутністю і змістом, і навіть що стоять проти нього у тому чи іншому етапі її розвитку цілями, завданнями та її соціальним призначенням.

1. Адміністративне право як регулятор громадських

Стосунків управлінського характеруЗавантажити реферат "Основні завдання й функції управління" DOC | TXT

Робота опублікована free_box. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.