Організація і діяльність позабюджетних фондів РФ — реферат

Зміст:

Запровадження 3

Глава 1. Поняття і значення позабюджетних фондів до 5

Глава 2. Види і функції державних цільових позабюджетних фондів РФ 12

2.1 Пенсійного фонду РФ 12

2.2 Фонд соціального страхування РФ 15

2.3 Фонди обов'язкового соціального страхування 16

Глава 3. Джерела, порядок формування та використання коштів позабюджетних фондів соціального призначення 20

Укладання 31

Список використовуваних джерел постачання та літератури 34


Запровадження

Перетворення економіки Росії з планово-распределительной в ринкову привело практично до децентралізації і ослабле нию роль держави, проявом чого стало реформування державної пенсійної системи фінансування. Перехід до ринків змінив як зміст, і організаційні структури хо зяйственного механізму. У цього відбулася модернізація фінансової систем, і, її центральної ланки — загальнодержавних фінансів. Один за одним виникли й ви ділилися позабюджетні фонди.

Одне з основних завдань функціонування держави – соціальний захист. У Російській Федерації вже створені і діють три державних соціальних позабюджетних фонду: Пенсійного фонду Російської Федерації, Фонд соціального страхування Російської Федерації і фонди обов'язкового соціального страхування. Державні позабюджетні фонди є складовою фінансової систем Російської Федерації.

Державний позабюджетний фонд – це фонд коштів, утворюваний поза федерального бюджету та взагалі бюджетів суб'єктів Російської Федерації і призначено для реалізації конституційні права громадян, і задоволення деяких потреб соціального та скорочення економічної характеру.

Особливого значення серед державних позабюджетних фондів мають перелічені вище соціальні позабюджетні фонди, які акумулюють кошти на реалізацію найважливіших соціальних гарантій – державного пенсійного забезпечення, підтримки у сфері зайнятості, надання безплатної медичної допомоги, підтримки у разі втрати працездатності, під час відпустки з вагітності і пологам, санаторно-курортного обслуговування та інші.

Державні позабюджетні фонди створюються з урахуванням відповідних актів вищих органів влади, у яких регламентується їхня діяльність, вказуються джерела формування, визначаються лад і напрямку використання грошових фондів.Завантажити реферат "Організація і діяльність позабюджетних фондів РФ" DOC | TXT

Робота опублікована donref. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.