РОЗРОБКА БИЗНЕС-ПЛАНА ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ ПО ПРИОБРЕТЕНИЮ І ЭКСПЛУАТАЦИИ НЕРУХОМОСТІ У КОМПЛЕКСЕ «ГОСТИННЫЙ ДВОР» (НА ПРИМЕРЕ ТОВ «КВАДРОХИМ») — реферат

2.1. Опис інвестиційного проекту.

Як було зазначено вище, розробка бізнес-плану інвестиційного проекту має своєю метою оптимізувати рух фінансових і надходження потоків, і навіть ефективно розв'язувати проблеми, виникаючі між господарськими суб'єктами у процесі реалізації інвестиційного проекту.

Успішність виконання проекту залежить від того, наскільки ефективно здійснюється його задум, у якому сконцентровані інтереси всіх, хто працює її реалізацією. Але ефективна реалізація задуму проекту лише за узгодженому цілеспрямоване розвитку всіх процесів, які забезпечують цю реалізацію, т. е. при ефективному управлінні процесом виконання проекту.

Для розгляду у даної главі справжньої роботи пропонується інвестиційний проект у сфері нерухомості, який передбачає викуп частини площ в архітектурному комплексі "Гостинний двір" і їх задля здачі у найм під офісні приміщення.

Ініціатори проекту власними коштами обсязі щодо його фінансування мають, тому є необхідність звернутися до використанню фінансових запозичень. Кредитні кошти планується спрямувати на викуп нерухомості і переобладнання приміщень.

Термін підготовки реалізації проекту має не більше чотирьох місяців, термін повернення позикових коштів – трохи більше 4 років, загальний термін дії проекту приймаємо рівним 20 років.

У межах запропонованого проекту планується викупити на повну власність приміщення в мансардной частини комплексу "Гостинний двір", зробити там роботи з облаштування і використовуватиме здачі у найм під офісні приміщення.

Комплекс "Гостинний двір" лежить у центральній частині Москви, в історичному районі Китай-город, за адресою – вул. Ільїнка, будинок 4. Будинок є пам'яткою архітектури та є власністю Москомимущества Уряди Москви. Управління комплексом здійснює ВАТ "Гостинний двір". У процесі реконструкції над історичної частиною будинку було добудований "мансардний" поверх, який є пам'ятником архітектури, тому приміщення цього поверху може бути викуплені у приватну власність.

Об'єктом цього проекту є приміщення загальною площею 708,9 кв. м.


Завантажити реферат "РОЗРОБКА БИЗНЕС-ПЛАНА ІНВЕСТИЦІЙНОГО ПРОЕКТУ ПО ПРИОБРЕТЕНИЮ І ЭКСПЛУАТАЦИИ НЕРУХОМОСТІ У КОМПЛЕКСЕ «ГОСТИННЫЙ ДВОР» (НА ПРИМЕРЕ ТОВ «КВАДРОХИМ»)" DOC | TXT

Робота опублікована donref. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.