Бухгалтерський облік основних засобів: поняття, оцінка, структура обліку — реферат

Запровадження.

Вартість основних засобів часто становить значну частину загальної вартості майна організації, а через довгострокового їх використання їх у діяльності організації кошти протягом тривалого часу впливають на фінансові результати діяльності.

У даний роботі досить докладно говориться про сутності основних засобів, наводиться їх класифікація описані лад і спосіб оцінки , облік їх наявність і рух. У цьому світлі сучасних підходів розглядається облік амортизації основних засобів, виробляється аналіз нормативних актів по бухгалтерського обліку основних засобів. Через те, що податковий аспект обліку основних засобів безумовно відіграє серйозну роль в організацію, проаналізовано також порядок оподаткування операцій із основні засоби.

При виборі теми дипломної роботи я зупинився на основні засоби з кількох причин : По-перше оскільки, кошти є в кожної організації. Їх облік непросте завдання. Особливо нині, коли бухгалтеру доводиться розбиратися зі нормативно - законодавчими актами і суперечливими вказівками у чинних документах. По-друге, цей розділ бухгалтерського обліку вельми широке і охоплює масу інформації, із якими 2004 року одержав можливість.

Мета роботи:

Вивчити теоретичний матеріал, які у час нормативні акти у сфері обліку основних засобів, бути, у курсі останніх змін законодавства.

Проаналізувати діяльність чинного підприємства у цій галузі бухгалтерського обліку, і аудиту, користуючись первинними документами бухгалтерії. Особливо важливим при аналізу підприємства є:

Амортизація т. до. накопичений під час експлуатації дохід є відкладений джерело на придбання нових основних засобів;

Організація обліку надходження, і руху основних засобів підприємства;

Бухгалтерський і податкова облік, розгляд взаимо пов'язаних бухгалтерських, податкових і правових наслідків тих чи інших дій, що допоможе уникнути багатьох помилок чреватих конфліктами з податковими органами й скрутами під час бухгалтерського обліку.

Висунути пропозиції з удосконалення бухгалтерського обліку основних засобів.

Об'єкт дослідження - закрите товариство “ПО”Спеццистерны” - компанія, що є зареєстрованим юридичною особою Російської Федерації, має самостійний баланс і що займається транспортно-экспедиторская діяльність залізничному транспорті ;

Оказанием послуг з транспортування у власній і орендованому рухливому складі вантажів (товарів), експортованих межі терені Росії, імпортованих з Росією, і навіть реалізованих біля Росії;

Діяльність оператора Міністерства шляхів Російської Федерації щодо організації та транспортуванні вантажів за узгодженими напрямам й обсягів;

Створення потужностей із виробництва залізничних вагонів, зокрема спеціалізованих;

Виконання проектно-конструкторських розробок зі створення нових виробів рухомого складу і стандартизованого устаткування;Завантажити реферат "Бухгалтерський облік основних засобів: поняття, оцінка, структура обліку" DOC | TXT

Робота опублікована milllit. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.