Місце й ролі самостійної роботи які у початковій школі у процесі навчання — реферат

СОДЕРЖАНИЕ


ЗАПРОВАДЖЕННЯ……………………………………………………………….

3

ГЛАВА I. ТЕОРЕТИЧЕСКИЕ ОСНОВЫ ОРГАНІЗАЦІЇ САМОСТОЯТЕЛЬНОЙ РОБОТИ У НАЧАЛЬНОЙ ШКОЛІ…...

8

1.1. Сутність й ролі самостійної роботи у навчанні молодших школярів………………………………………..

8

1.2. Умови формування самостійності які у процесі навчання…………………………………………...

14

1.3. Рівні й ті види самостійної діяльності на уроці….

17

ГЛАВА II. ОРГАНИЗАЦИЯ САМОСТОЯТЕЛЬНОЙ РОБОТИ У НАЧАЛЬНОЙ ШКОЛІ………………………………………………...

26

2.1. Система самостійних робіт з певним тем початковий курс школи…………………………………….

26

2.2. Організація самостійної роботи творчого характеру……………………………………………………....

32

ЗАКЛЮЧЕНИЕ………………………………………………………….

36

ЛІТЕРАТУРА…………………………………………………………...

39

ПРИЛОЖЕНИЕ………………………………………………………….

44


ЗАПРОВАДЖЕННЯ

Актуальність дослідження. У сучасному педагогіці питання активізації пізнавальної діяльності школярів ставляться до одної з найактуальніших проблем, які включають як соціальні, і психолого-педагогічні аспекти.

Перший полягає з тому, у сучасному суспільстві відбуваються глибокі перетворення під тому числі людей. Усе це жадає від молодої людини, який входить у життя, активності і самостійності. У зв'язку з цим набагато важливіше, ніж дати дитині певний багаж знань, умінь і навиків, школа повинна подбати про прилученні своїх вихованців до методів прийоми самостійного пізнання.

Через істотною перебудови громадської, економічної і політичною життя в країні, очевидною став і перебудова освіти, змісту якого зросла необхідність розробки та висвітлення психолого-педагогічного аспекти проблеми формування активності і самостійності дітей вже у початковій школі.

Перед теоретиками і практиками поставили завдання вдосконалення вчення школярів як ведучого виду своєї діяльності, пошуки шляхів, умов системи дидактичних засобів у цілях підвищення активності і самостійності дітей у процесі.

У зв'язку з сказаним досить актуальною завжди і сьогодні є проблема розробки теорії та методики організації самостійної роботи з уроці у початковій школі.

Самостійна робота всіх етапах історичного поступу школи завжди була невід'ємною частиною процесу навчання, але різні були її характер, місце у процесі, організація та керівництво нею з боку вчителя.Завантажити реферат "Місце й ролі самостійної роботи які у початковій школі у процесі навчання" DOC | TXT

Робота опублікована megaref. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.