Використання ІКТ На уроки й у позаурочної діяльність у початковій школі — реферат


Зміст

Запровадження 3

1. Інформаційні технології в сучасній освіті 4

2. Можливості застосування ІКТ в процесі 7

3. Використання ІКТ у позаурочної діяльності 17

Укладання 27

Список літератури 28


Запровадження

Сучасне суспільство жде від школи мислячих, ініціативних, творчих випускників із широкою світоглядом та міцними знаннями. Школа за умов модернізації системи освіти шукає шляху, яка б виконати це замовлення суспільства.

При традиційний спосіб викладання вчитель часто ставить учня у безвихідь об'єкта переданої йому ззовні інформації. Такий постановкою процесу творення вчитель штучно затримує розвиток пізнавальної активності учня, завдає йому великої шкоди інтелектуально і моральному відношенні. Ще У. А. Сухомлинський говорив: "Страшна це небезпека - неробство за партою; неробство шосту щодня, неробство місяці й роки. Це розбещує". Інший вітчизняний педагог М. У. Остроградський писав: " …Нудьга є найбільш небезпечної отрутою. Вона діє безперервно; вона зростає, оволодіває людиною і його до найбільшим надмірностям".

Актуальність проблеми визначила тему роботи: «Використання ІКТ в процесі».

Мета дослідження: визначити засоби використання ІКТ в процесі.

Досягнення поставленої мети необхідне рішення певних завдань:

Проаналізувати наукову психолого-педагогічну літературу на проблеми дослідження.

Виявити специфіку та застосування інформаційних технологій освітньому процесі.

Методи дослідження: теоретичні - аналіз наукової літератури з темі дослідження.

1. Інформаційні технології в сучасній освіті

Прагнення інтеграції у природничо-технічній освіті, як із найяскравіше проявляемых тенденцій, диктує необхідність виходу у єдиний світового освітнього простору. Звідси таку зацікавленість в усіх країнах світу до нових інформаційних технологій і зокрема, до комп'ютерним телекомунікацій, що відкривають вікно до цього світовий простір. Нині дедалі більше значення мають такі можливості, як здобуття освіти з відривом, спілкування учнів, вчителів у однієї школи, району, а й інших регіонів країни, світу. З допомогою сучасних інформаційних технологій стає реальним здобувати вищу освіту як очно, а й дистанційно, не залишаючи рідної домівки. Глобальна мережу Інтернет відкриває доступом до інформацією наукових центрах світу, бібліотеках, що створює реальні умови самоосвіту, розширення світогляду, підвищення кваліфікації. З'являється можливість організації спільних проектів із учнів різних країн світу, обміну досвідом вчителями, студентами, вченими [3].Завантажити реферат "Використання ІКТ На уроки й у позаурочної діяльність у початковій школі" DOC | TXT

Робота опублікована admin. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.