Оплату праці в розвинених країн — реферат

Зміст

Запровадження 3

1. Особливості організації оплати праці США 5

2. Особливості організації оплати праці Швеції 6

3. Особливості організації оплати праці Японії 11

4. Удосконалення організації оплати праці в основі зарубіжного досвіду 17

Укладання 21

Список літератури 24

Запровадження

Вирішити питання оплати роботи в за всіх часів був і залишається найактуальнішим, оскільки грошову винагороду за виконану роботу є важливим системою стимулювання праці. Вирізняють матеріальні стимули, які включають зарплатню, а як і грошові виплати і заохочення, доходи, дивіденди, відсотки за паях і вкладах, трудові і соціальних пільг; і моральні стимули, можуть бути різними формами морального заохочення, розпочатими у колективі, престиж професій. Найповніше та детально цю тему була досліджували у закордонній практиці.

Сучасна структура зарплати країн із розвиненою ринковою економікою є результат тривалої й суперечливого перетворення. У його основі лежить розподіл зарплати на частини: основну (постійну) й додаткову (зміну). Більшість зарплати утворюється з тарифного заробітку робочого (твір тарифної ставки відпрацьоване час). Переменная частина включає відрядні підробітки, різні заохочувальні надбавки до основного заробітку, виплати за індивідуальним й колективною преміальним системам, до праці надурочно, за важкі, шкідливі умови праці та інші доплати.

На динаміку заробітної плати певною мірою їхньому диференціацію впливає встановлений багатьох країнах державою мінімум зарплати. Методи його визначення відбивають особливості економічного і політичного розвитку кожної їх. У, Канаді, Франції загальнонаціональний рівень зарплати встановлюється у законодавчому порядку. У Великобританії, Італії, Німеччини, Японії державний мінімум зарплати вводиться тільки до окремих галузей промисловості чи підприємств.

Демократизація життя, перехід на ринкові відносини, розширення правий і самостійності трудових колективів в господарську діяльність, зокрема виборі та розробки свої моделі зарплати, як Андрійовича не виключають регулювання оплати праці в різних рівнях, а й посилюють його необхідність. Інакше можливі серйозні соціальні конфлікти, подальша розбалансування товарної є і грошового звернення, зниження життя населення. Механізм регулювання оплати праці сучасних умовах є таке, виходячи з досвіду розвинених країн, з так званого класичного ринку (США, Франції, Німеччини, Швеції та Японії).

Основними формами регулювання зарплатні на цих країнах є:

– регулювання – встановлення мінімальної зарплати, граничних розмірів її зростання період інфляції, податкова політика;Завантажити реферат "Оплату праці в розвинених країн" DOC | TXT

Робота опублікована admin. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.