Особливості російського менеджменту — реферат

У 1909 р. Столипіним було висунуто сміливий проект реформ у сфері земського самоврядування, який передбачав можливість вільно використовувати різні системи виборів, ліквідувати станову ієрархію чи державній управлінні в повітах, створити російські земства у Західному краї та інших., але вони були здійснено.

Для розвитку науку й практики управління у радянський період вклали свій внесок А. До. Гастев, А. І. Берг, У. М. Глушков, Л. А. Канторович, З. Р. Струмилин, B. З. Немчинов та інші. У цілому нині методи управління для підприємства (мікрорівень) передбачали використання основних принципів ме неджмента, розроблених там, але за умов переважання державної власності у Росії об'єктивно була потрібна єдина систему управління від робітника місця до народного господарства країни. [413]

У період «військового комунізму» (1919–1921) відбиття міжнародної агресії проти Росії командний метод управління згори до низу і позаекономічні форми примусу до праці були історично виправдані.

Після закінчення громадянську війну нова економічна політика передбачала ослаблення державного на економіку й розширення ринкових відносин.

У період початку великому машинному виробництву (індустріалізації) і колективізації в селі у другій половині 20-х рр. державне управління знову стало переважати.

Ці кооперативи у будь-якій галузі діяльності позитивно зарекомендували себе, немов организационно-экономическая формація. У методика початку ним заподіяла великий матеріальним збиткам сільського господарства. Фактично політика колективізації проводилася организационно-админи стративными методами управління у збитки економічним і соціально-психологічним.

Коли у період Великої Великої Вітчизняної війни (1941 – 1945) безпосереднє управління підприємствами з боку держави було викликане надзвичайними обставинами, то після війни продовження його зумовлювалося переважанням державної власності коштом виробництва та землю.

Управління продовжувало здійснюватися згори донизу фактично на початок 90-х рр., т. е. до визнання різноманіття форм власності.

У 70–80-е рр. розвиток економіки нашої країни гальмували витратні методи господарювання, коли поставленої мети домагалися за будь-яку ціну, беручи до уваги витрат. Темпи економічного зростання 80-ті рр. загалом знизилися проти 60-ми рр. вдвічі, а, по порівнянню з довоєнними роками, і двома післявоєнними п'ятирічками – втричі.[414]Завантажити реферат "Особливості російського менеджменту" DOC | TXT

Робота опублікована admin. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.
  • хххххххххх

    Работа хорошая