Особливості російського менеджменту — реферат

Відсутність активності - підпорядкування зовнішніх умов більшою мірою, ніж внутрішнім прагненням вважається ніяких звань серйозним недоліком. Вважається, і безпідставно, що більше у житті домагаються саме проактивные люди. Реактивные ж, зазвичай, пливуть у житті. Тому будь-яка західна компанія намагається зібрати в собі якнайбільше проактивних людей. Компанії роблять це, вважаючи, що проактивные люди можуть лише вивести вперед себе (свою особистість) а й вибитися вперед самої ж компанії.

Для виявлення активності прийому працювати, зазвичай у західній компанії задається одне питання - як бачите своє майбутнє через 3-5 років. Якщо кандидат відповідає, що він бачить себе у кращих умовах, більш високій посаді, у кращому фінансове становище, це уважається достатньою ознакою проактивной життєвої позиції.

У Росії той-таки термін "амбіції" має яскраво виражений негативний сенс. Амбициозным людиною у Росії зазвичай називають того, хто поважає навколишніх лісів і прагне з усіх сил піднятися над оточуючими, виокремитися з загальної маси, часто з допомогою оточуючих.

У Росії її менеджери питання далекосяжні плани задають рідко, оскільки проактивність який завжди вважається гідністю.

Найчастіше керівники російських компаній дотримуються правила «Начальник завжди правий!»

За такого підходу керівнику краще мати реактивного і виконавчого підлеглого, ніж проактивного з ідеями та прагненням.

Історично у Росії склалося отже суспільство перебуває у підпорядкованому становищі стосовно структурі державної влади. (Випадки народних ополчень - скоріше, виняток, аніж правилом). Державна влада скоріш керує, ніж виконує, а й народ скоріш виконує, ніж керує. За цих умов будь-яке повідомлення структурі державної влади про стан справ у суспільстві чи малому колективі можна використовувати на шкоду всьому колективу чи суспільству. Тож у Росії доповідь керівництву про стан справ, чи настроїв на колективі завжди вважався справою антигромадських і аморальним.

Російські компанії цінують працездатність, вміння знайти підхід до різних людей і кмітливість. Колективне мислення чи корпоративний дух лише починають впроваджуватися в роботу компаній.

У чотирьох російських компаніях стиль керівництва, майже завжди жорсткий і авторитарний. Від обговорення проблеми і закінчуючи реалізацією прийнятих керівництвом рішень.

1.3. Проблеми сучасного російського менеджменту

Серед особливостей менеджменту у Росії одне з чільних місць займає проблема регіонів.Завантажити реферат "Особливості російського менеджменту" DOC | TXT

Робота опублікована admin. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.
  • хххххххххх

    Работа хорошая