ПРАВОВЕ РЕГУЛИРОВАНИЕ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ З ВИКОРИСТАННЯМ ПЛАСТИКОВЫХ КАРТ — реферат


ОГЛАВЛЕНИЕ

ЗАПРОВАДЖЕННЯ 3-4

ГЛАВА 1. КЛАССИФИКАЦИЯ ВІДНОСИН, ВОЗНИКАЮЩИХ У СФЕРІ СОВЕРШЕНИЯ ОПЕРАЦІЙ З БАНКОВСКИМИ КАРТАМИ 5-21

§ 1. Учасники правовідносин
з допомогою пластикових карток 5-8

§ 2. Структура договірних відносин 8-12

§ 3. Види банківських операцій, які виникають за використанні пластикових карток 12-15

§ 4. Правове значення документів, який складають з допомогою банківської карти 16-21

ГЛАВА 2. СИСТЕМА ЗОБОВ'ЯЗАНЬ, ВОЗНИКАЮЩИХ ПРИ СКОЄННІ ОПЕРАЦІЙ З БАНКОВСКИМИ КАРТАМИ 22-35

ГЛАВА 3. ВИКОНУЄ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ,
ВОЗНИКАЮЩИХ ПРИ ИСПОЛЬЗОВАНИИ ПЛАСТИКОВЫХ КАРТ 36-49

ЗАКЛЮЧЕНИЕ 50-51

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ 52-53

ЗАПРОВАДЖЕННЯ

Щоб оцінити суть змін, внесених Цивільним кодексом в правове регулювання розрахункових відносин, згадати, що у ДК 1964 р. все регулювання розрахунків вичерпувалося єдиною статтею, що передбачала, що "платежі за зобов'язаннями між державними організаціями, колгоспами й іншими кооперативними й суспільними організаціями виробляються гаразд безготівкових розрахунків через кредитні установи, у яких зазначені організації у відповідно до закону зберігають своїх коштів. Порядок і форми розрахунків визначаються законодавством Союзу РСР".

До набрання чинності Цивільного кодексу РФ (частині другій) практично вся регламентація безготівкових розрахунків регулювалася правилами, які у підзаконних актах, і в нормативні акти Держбанку СРСР, та був і за Центральний банк Російської Федерації (Банку Росії). Зазначені правила не мали б авторитет законом і не відрізнялися стабільністю.

Нині ДК РФ зовсім позбавлений вичерпного переліку форм розрахунків, які можна використані учасниками майнового обороту, а обмежується регулюванням основних їх. Сторони за договором вправі обрати будь-яку з форм розрахунків. У цьому їх вибір обмежений формами розрахунків, передбаченими законом і установлених у відповідність до ним банківськими правилами, і навіть іншими формами розрахунків, які можуть опинитися здійснюватися у відповідність до застосовуваними банківській практиці звичаями ділового обороту.Завантажити реферат "ПРАВОВЕ РЕГУЛИРОВАНИЕ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ З ВИКОРИСТАННЯМ ПЛАСТИКОВЫХ КАРТ" DOC | TXT

Робота опублікована admin. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.