Наступність навчання грамоті старших дошкільнят і молодших школярів — реферат

Теоретична значимість дослідження: доповнені наявні наукові уявлення про особливості навчання дошкільнят грамоти умовах послідовного навчання; виявлено і експериментально обгрунтовані педагогічні умови реалізації наступності у навчанні грамоти дошкільному освітньому установі: побудова навчання з урахуванням єдиних методичних принципів, тенденцій і динаміки розвитку промови дітей; визначення змісту роботи з урахуванням перспективності і поступательности розвитку; розвиток навичок з урахуванням формування узагальнених уявлень.

Практична значимість дослідження зумовлена тим, що зауваження у ньому теоретичні стану та висновки дозволяють істотно поліпшити процес реалізації спадковості у роботі дошкільного освітнього закладу і початковій школи з навчання грамоті, що сприяє оптимальної адаптації дітей до школи і успішності навчання.

Матеріали дослідження можна використовувати на практиці роботи дошкільних освітніх закладів і початкових класів школи, соціальній та підготовки й підвищенні кваліфікації фахівців (дошкільна і початкова ланка) в педагогічних наших ВНЗ й коледжах.

Дипломна робота складається з запровадження, двох глав, укладання, списку літератури та додатків, пов'язаних із текстом роботи. Назви глав відбивають їхній вміст.

Глава 1. Специфіка підготовки до школи дитини дошкільного віку

1.1. Поняття наступності у педагогічної підготовці дитини.

Однією з чинників, які забезпечують ефективність освіти, є безперервність спадкоємність у навчанні. У цьому, під безперервністю слід розуміти наявність послідовної ланцюга навчальних завдань протягом усього процесу творення, перехідних один одного і забезпечувальних постійне об'єктивне і суб'єктивне просування дітей вперед кожному з наступних тимчасових відрізків.

Наступність – безперервність межах різних етапів чи форм навчання (наприклад, підготовка до дитячого садка – дитсадок - дошкільна підготовка – школа), т. е. зрештою – єдина організація цих етапів чи форм у межах цілісної системи освіти.[265]

Ситуація така, що наявність різноманіття програм і їхній варіативність не створюють умови наступності при будь-яких змінах: переходах дітей у інші освітні установи, прихід до клас нового вчителя, нових учнів, новий підручника тощо. буд.Завантажити реферат "Наступність навчання грамоті старших дошкільнят і молодших школярів" DOC | TXT

Робота опублікована admin. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.
  • https://my.mail.ru/mail/kyzyl_sad_10/ Наталья Искакова

    !!!!