РОСІЙСЬКОЇ КАЧЕСТВЕННОЙ ПРЕССЕ У ПЕРІОД 2009 – ПОЧАТОК 2010 — реферат

СОДЕРЖАНИЕ

ВВЕДЕНИЕ……………………………………………………………………….3

ГЛАВА I. ТЕОРЕТИЧЕСКОЕ ОБОСНОВАНИЕ ДОСЛІДЖЕННЯ МЕДИАОБРАЗА ВНЕШНЕПОЛИТИЧЕСКОГО ДЕЯТЕЛЯ…………………6

Загальна характеристика політичної ситуації у Україні до виборчої кампанії 2009-2010 гг…………………………………..6

Медиаобраз: поняття, функции…………………………………………..9

ГЛАВА II. СПЕЦИФИКА МЕДИАОБРАЗА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО У

РОСІЙСЬКОЇ КАЧЕСТВЕННОЙ ПРЕССЕ У ПЕРІОД 2009 – ПОЧАТОК 2010 гг…………………………………………………………………………….14

2.1. Теоретико-методологические аспекти вивчення медиаобраза Юлії Тимошенко………………………………………………………………………14

2.2. Аналіз особливостей медиаобраза Юлії Тимошенко………….............21

ЗАКЛЮЧЕНИЕ………………………………………………………………….25

СПИСОК ЛИТЕРАТУРЫ……………………………………………………….27

ПРИЛОЖЕНИЯ…………………………………………………………………31

Запровадження

У зовнішньополітичних відносинах Російської Федерації однією з пріоритетних напрямів є. Це було пов'язано лише з тим, що розмова після розвалу Радянського Союзу Росія намагається підтримувати вплив у країнах пострадянського простору, але й низку інших політико-економічних причин. По-перше, зазначає З. Хантингтон, «Росія та Україна об'єднані цивілізаційної близькістю» [26, с.218]; по-друге, території України мешкають мільйони російських; по-третє, через Україну здійснюється транзит газу із Росії Європу; по-четверте, Росія власні геополітичні і справді стратегічні інтереси, оскільки саме сприятливі відносини з Україною дозволять Росії зміцнити свої позиції Південно-Східної та Центральною Європі; по-п'яте, між країнами є дуже тісне економічне співробітництво: ряд російських компаній інвестує в українську економіку.

Також Україна подає особливий політичного інтересу з «розколу» країни на частини: південно-східну, де переважна більшість жителів – це російськомовні жителі, основний формою віросповідання є православ'я; і північно-західну, де сильно вплив католицькій Церкві і населення більше схильне поступово переорієнтовуватися під Захід.

У зв'язку з характером відносин між Росією і виконання Україною, відмінних багатоплановістю і комплексностью, події політичного життя, які у Україні, викликають особливий інтерес в нас у країні.

Юлія Тимошенко, є, безсумнівно, одній з постатей, котрі стоять у авангарді України. У межах нашої роботи ми розглянемо її медиаобраз, оскільки він входило у групу лідерів політичної гонки під час виборів президента 2010 року. Росії це особливо важливо, позаяк у нашій країні постать в Юлії Володимирівни сприймають неоднозначно. У чотирьох російських ЗМІ саме із нею пов'язують звані газові конфлікти. Тому того, оберуть чи ні Тимошенко посаду Президента, залежали не лише відносини Росії й України найближчими роками, але Росії із Заходом.

Об'єктом дослідження, у нашій стабільній роботі є медійне простір Росії.Завантажити реферат "РОСІЙСЬКОЇ КАЧЕСТВЕННОЙ ПРЕССЕ У ПЕРІОД 2009 – ПОЧАТОК 2010" DOC | TXT

Робота опублікована admin. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.