Пcихопатии — реферат

Зміст

Введение…………………………………………………………………………..2

Пcихопатии……………………………………………………………………….5

Роль спадкоємності та соматогенных факторов…………………………….6

Клиника…………………………………………………………………………...7

Лечение…………………………………………………………………………...11

Профилактика……………………………………………………………………12

Особливості догляду та контролю над психічними больными……………..12

Заключение………………………………………………………………………18

Список використаної литературы…………………………………………...19

Запровадження

Кожен хоча разів перебував у лікарні чи звертався до поліклініку, і враження про у лікарняному закладі залежало тільки від того, яке лікування провели, а й від цього, як зустріли лікар і медсестра. У разі лікувального закладу перший контакт пацієнта із медичним персоналом і зокрема, із медсестрою має особливо принципове значення; саме у подальшому визначає стосунки з обох сторін, почуття довіри чи недовіри, приязні чи неприязні, наявність або відсутність партнерських відносин.
Усе медсестрі має розташовувати себе пацієнта, починаючи з її зовнішнього вигляду (підтягнутість, акуратність, зачіска, обличчя). Цілком неприйнятно звернення «хворий», начебто пацієнт втратив декларація про ім'я і по батькові. Щоб між медсестрою і пацієнтом склалися партнерські відносини, пацієнт має відчувати, що ви мені хочете їй допомогти. Тільки тоді виникає той довірчий діалог, під час яких медсестра дізнається необхідні їй інформацію про пацієнта, особливостях особи, його думку захворювання, стационировании, надії на одужання, планах у майбутнє. Під час таких розмов виявляються ставлення пацієнта до родичів, роботі, інші проблеми, проте ці дані дають медсестрі можливість поставити свій сестрин діагноз.
Водночас медсестра постійно слід пам'ятати, що партнерські відносини з хворими нічого не винні переходити в панибратские: провідна роль завше залишається з ним. Вона співчуває хворому, з-поміж них встановлюється струм звана емпатія, т. е. медсестра здатна пізнати сутність, і глибину переживань, і страждань пацієнта, але він не ідентифікує себе з його переживаннями. Пацієнт завжди має бути впевненим, що й розмови носять конфіденційний характер.