Поняття правового становища засуджених — реферат

ОГЛАВЛЕНИЕ

Запровадження 3

1. Поняття правового становища засуджених 4

2. Основні права засуджених до відбування покарання 8

3. Основні обов'язки засуджених 12

Укладання 15

Завдання 1. 16

Завдання 2. 18

Завдання 3. 19

Список використаної літератури 20

Запровадження

Російської Федерації шанує і охороняє права, волі народів і законні інтереси засуджених, забезпечує законність застосування коштів на свою виправлення, їх правовий захист й особисте безпеку у виконанні покарань.

Актуальність справжньої роботи у тому, що з виконанні покарань засудженим гарантуються правничий та свободи громадян Російської Федерації з вилученнями і обмеженнями, встановленими кримінальним, кримінально-виконавчим й іншим законодавством Російської Федерації.

Засуджені мають виконувати встановлені законодавством Російської Федерації обов'язки громадян Російської Федерації, якщо інше не передбачено федеральним законом. Як приклад варто навести звільнення засуджених від військового обов'язку. Засуджені зобов'язані вимог федеральних законів, визначальних лад і умови відбування покарань, і навіть які у відповідність до ними нормативних правових актів.

Метою справжньої роботи є підставою розгляд змісту правового становища осіб, котрі відбувають покарання.

Аби вирішити поставленої мети було поставлено такі:

- Показати поняття правового становища засуджених;

- Розглянути основні права засуджених до відбування покарання;

- Розкрити основні обов'язки засуджених.

1. Поняття правового становища засуджених

Під правовим становищем громадянина розуміється сукупність закріплених законодавством РФ правий і обов'язків особистості середовищі її існування. Правовим статусом громадянина охоплюються також гарантії держави у наданні громадянинові можливості користуватися правами, закріпленими у законодавстві, і гарантії виконання громадянином покладених нею обов'язків. Однією з цих гарантій є покарання громадян, не виконуючих розпоряджень законів міг би належно.

За сферою соціального спілкування особистості її правової статус можна розділити на види:

А) міжнародний правової статус людини і громадянина як сукупність закріплених у міжнародних нормах прав, якими може користуватися громадянин при перебування біля кожної держави, і управлінських обов'язків, які має виконувати;Завантажити реферат "Поняття правового становища засуджених" DOC | TXT

Робота опублікована refline. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.