Дати характеристику фізичного якості швидкості і підібрати по 10 фізичних вправ у розвиток швидкості — реферат

Зміст

1. Дати характеристику фізичного якості швидкості і підібрати по 10 фізичних вправ у розвиток швидкості 3

2. Підготувати реферат на тему «Здоров'я – що це таке?» 3

3. Скласти план усного виступи на проблеми «Профілактичні заходи збереження і зміцнення здоров'я способами активного відпочинку» 8

4. Підготувати комплекс вправ виробничої гімнастики до працівників розумової праці 8

5. Підібрати адекватні фігури 3 игры-эстафеты із елементами футболу 8

Список літератури 11

1. Дати характеристику фізичного якості швидкості і підібрати по 10 фізичних вправ у розвиток швидкості

Для характеристики можливостей виконувати рухові завдання з максимальною швидкістю протягом протягом ряду років використовувався узагальнений термін «швидкість». Під швидкістю прийнято розуміти комплекс функціональних властивостей людини, безпосередньо й переважно визначальних швидкісні характеристики рухів, і навіть час рухової реакції.

З огляду на множинність форм прояви рухів і високі їх специфічність, термін «швидкість» останніми роками замінили на поняття «швидкісні здібності». Швидкісні здібності – це комплекс функціональних властивостей людини, які забезпечують виконання рухових дій в мінімальний для даних умов час.

Розрізняють елементарні і комплексні форми прояви швидкісних здібностей. До елементарним формам ставляться: швидкість рухової реакції; швидкість одиночного руху; частота рухів (кількість рухів у одиницю часу). До комплексним формам прояви швидкісних здібностей ставляться: здатність швидко набирати швидкість на старті до максимально можливої (стартовий розгін в спринтерском бігу, конькобежном спорті, ривки в футболі); спроможність до досягненню високого рівня дистанційної швидкості – з бігу, плаванні та інших циклічних локомоциях; здатність швидко переключатися з одних дій інші.

Фізичні вправи у розвиток швидкості (молодший і середній шкільний вік):

1. І. п. – про. з. Швидко робити удари собі і поза спиною. Після 8-10 ударів зробити перерву, руки опустити і далі повторити вправу 1-2 разу.

2. І. п. – руки перед грудьми, пальці стиснуті в кулак. Постукивать правим кулаком із лівого, хіба що забиваючи цвях. Поступово прискорювати темп, доводячи до якомога більшої. Руки опустити, після перерви постукувати лівим кулаком по правому.

3. І. п. – руки попереду зігнути, пальці стиснуті в кулаки. Енергійно, різко розігнути по черзі руки вперед, злегка повертаючи і нахиляючи тулуб вперед, – «боксери». Повторити 4-5 раз, зробити перерву і знову виконати вправу.Завантажити реферат "Дати характеристику фізичного якості швидкості і підібрати по 10 фізичних вправ у розвиток швидкості" DOC | TXT

Робота опублікована refline. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.