Які валютні курси використовують у більшості країн і чому? — реферат

Зміст

Зміст 2

1. Які валютні курси використовують у більшості країн і чому? 3

2. Відносини Росії із Лондонським Клубом 8

3. Значення валютних зон 14

Укладання 17

Список літератури 18


1. Які валютні курси використовують у більшості країн і чому?

Валютні відносини – це повсякденні зв'язку, у яких вступають приватні особи, фірми, банки на валютних і надходження ринках із єдиною метою здійснення міжнародних розрахунків, кредитних і валютних операцій.

За умов поглиблення інтеграції економік промислово розвинених країн валютна система грає дедалі важливішу і самостійну роль світогосподарських зв'язках. З іншого боку, надає безпосередній вплив що визначають економічне становище країни чинники: темпи зростання виробництва та міжнародного обміну, ціни, зарплатню тощо. п.

Від ефективності валютного механізму, рівнем втручання державних і міжнародних валютно-фінансових організацій діяльність валютних, грошових і золотих ринків великою мірою залежить економічного розвитку, зовнішньоекономічна стратегія промислово розвинених країн. Зростання значення валютної системи змушує промышленно-развитые країни удосконалювати давні листи й шукати нові інструменти, і методи державно-монополістичного регулювання валютної сфери національними і наднаціональних рівнях.

Одне з найважливіших елементів будь-який валютної системи є валютний курс, що свідчить про ціну валюти однієї країни, виражену у валюті інший. Існують два режиму встановлення валютних курсів: система фіксованих курсів валют; система плаваючих курсів валют.

Фіксація валютного курсу здійснюється чи відповідно до золотому паритету (гарантованого золотому змісту національної грошової одиниці), чи з міжнародному договору. При класичному золотом стандарті, тобто за вільному розміні валют на золото у банку, валютний курс встановлюється в пропорціях для її золотому змісту.Завантажити реферат "Які валютні курси використовують у більшості країн і чому?" DOC | TXT

Робота опублікована refline. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.