Характеристика принципів, і функцій податкового права — реферат

Оглавление

Теорія 3

Завдання 16

Список джерел постачання та літератури 18

Теорія

Характеристика принципів, і функцій податкового права.

Під принципом податкового права відповідно слід розуміти вихідне нормативно-руководящее початок (імперативне вимога), що б загальну спрямованість правовим регулюванням громадських відносин щодо сплати податків і зборів і що з ними відносин [4, З. 51].

Справедливість як вищий принцип оподаткування. Представники нормативної школи, традиційної для вітчизняного правознавства, розглядають право як сукупність загальнообов'язкових, формально-определенных норм, пов'язаних друг з одним системою ієрархічної залежності. У цьому вища, основна норма визначає зміст всього чинного права.

Законність є багатопланову юридичну категорію, під якої у літературі розуміються правової принцип, ознака права, метод управління, особливий режим життя, результат правовим регулюванням тощо. буд. Узагальнивши сказані у літературі позиції, можна визначити законність як точне і неухильне виконання всі суб'єкти права нормативних розпоряджень.

Відповідно до п. 1 У розділі ст. 3 НК РФ кожне особа повинна сплачувати законно встановлені податки та збори. Цю норму розвиває закріплену в У розділі ст. 57 Конституції РФ конституционно-правовую обов'язок кожного платити законно встановлені податки та збори. Сфокусируем увагу до вимозі платити лише "законно встановлені" податки та збори. З нього випливає, що рішення незаконне встановлені податки ніхто не зобов'язаний. Понад те, і кого ніхто не може лягти обов'язок сплачувати податки та збори, і навіть інші внески та обов'язкові платежі, які мають встановленими НК РФ ознаками податків чи зборів, непередбачений НК РФ або встановлених у іншому порядку, чому це визначено НК РФ (п. 5 У розділі ст. 3 НК РФ). Які ж податки вважаються законно встановленими?Завантажити реферат "Характеристика принципів, і функцій податкового права" DOC | TXT

Робота опублікована refline. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.