Види матеріальну відповідальність роботодавця — реферат

Оглавление

Запровадження 3

Глава 1. Загальні засади матеріальну відповідальність в трудовому праві 6

§1. Поняття матеріальну відповідальність 6

§2. Підстави матеріальну відповідальність сторін трудового договору 10

Глава 2. Види матеріальну відповідальність роботодавця 14

§1. Матеріальна відповідальність роботодавця за незаконне позбавлення працівника можливості трудитися 14

§2. Матеріальна відповідальність роботодавця за збитки, заподіяний майну працівника 16

§3. Матеріальна відповідальність роботодавця за затримку виплати заробітної плати інших напрямів виплат, належних працівникові 20

§4. Відшкодування моральної шкоди, заподіяної працівникові 24

Укладання 29

Список джерел постачання та літератури 32

Запровадження

Актуальність теми дослідження обумовлена виняткової значимістю захисту права і свободи громадян, у умовах активний розвиток ринкової економіки сучасної Росії. Найважливіші правничий та свободи людини і громадянина, закріплені в ст. 37 Конституції РФ, розкриваються і конкретизуються в ст. 21 Трудового кодексу РФ, яка передбачає низку основних прав працівника у сфері праці, що потребує забезпечення певними гарантіями і коштами захисту. Через це законодавець серед основних принципів правовим регулюванням трудових відносин також інших безпосередньо з ними відносин, передбачає обов'язковість відшкодування шкоди, заподіяної працівникові у зв'язку з виконанням їм трудових обов'язків.

Реалізація цього принципу здійснюється з допомогою норм ТК РФ, які передбачають матеріальну відповідальність сторін трудового договору. Ця відповідальність виступає однією з найважливіших засобів захисту трудових правий і законних інтересів працівника, що вони проведення наукового дослідження цього явища в трудовому праві.

Практика застосування цих норм показала, що з них нечітко сформульовані, не містять понять основних категорій матеріальну відповідальність роботодавця, не передбачають відповідальності роботодавця у низці випадків порушення їм норм трудового права, манливі заподіяння працівникові шкоди. Тому декларативні й недостатньо ефективні, що свідчить про їхньої нездатності повною мірою забезпечити належний рівень матеріальну відповідальність роботодавця й захисту трудових прав працівників.


Завантажити реферат "Види матеріальну відповідальність роботодавця" DOC | TXT

Робота опублікована refline. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.