Характеристика інвестиційного ринку — реферат

Зміст

Запровадження 3

1. Характеристика сегментів інвестиційного ринку 4

2. Стан та розвитку сегментів інвестиційного ринку 20

Укладання 26

Список використовуваної літератури 27

Запровадження

Актуальність роботи обумовлюється тим, що найважливішу складову економічного зростання Росії є його інвестиційна політика. Ефективна реалізація інвестиційної політики вимагає знання об'єктів інвестування, форм і європейських механізмів виробництва капіталів і здійснення інвестиційної діяльності, джерел її фінансування, алгоритмів оцінки інвестицій. Особливого значення набуває ринок інвестицій, головне завдання, якого є залучення інвестицій підприємств, забезпечення доступу підприємств до акціонерному, банківському незначної події капіталу. У ринковому господарстві інвестиційний процес реалізується через механізм інвестиційного ринку.

З допомогою інвестиційного ринку на ринкової економіки здійснюється кругообіг інвестицій, перетворення інвестиційних ресурсів (інвестиційний попит) у вкладення, що визначають майбутній приріст капітальної вартості (реалізовані інвестиційний попит).

Мета роботи – вивчити теоретичні аспекти функціонування інвестиційного ринку.

Завдання роботи:

1. Дати характеристику сегментів інвестиційного ринку.

2. Вивчити стан та розвитку сегментів інвестиційного ринку.

Структура роботи включає у собі запровадження, главу «Характеристика сегментів інвестиційного ринку» та голову «Стан та розвитку сегментів інвестиційного ринку», висновок і список літератури.

1. Характеристика сегментів інвестиційного ринку

Інвестиційна діяльність у ринкових умов господарювання є підприємницької діяльності, тобто здійснюється господарюючими суб'єктами на інвестиційному ринку для одержання доходу (прибутку).

Інвестиційний ринок є надзвичайно складній системою, у якій звертаються різноманітні товари та інструменти, щоб забезпечити інвестиційний попит всіх видів інвесторів. Цей ринок обслуговується спеціальними інвестиційними інституціями та має розгалуженою та різноманітної інвестиційної інфраструктурою.[582]

Інвестиційний ринок - це сукупність економічних відносин, створених між продавцями і покупцями інвестиційних товарів та послуг. Товарами цьому ринку виступають об'єкти інвестиційної діяльності. Відповідно до їх класифікацією інвестиційний ринок структурно розпадається на цілий ряд щодо самостійних сегментів:

По об'єктах забезпечення різноманітних видів інвестування:

Ринок об'єктів реального інвестування (за обсягом операцій є на сучасному розвитку головним у системі інвестиційного ринку нашої країни);


Завантажити реферат "Характеристика інвестиційного ринку" DOC | TXT

Робота опублікована refline. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.