Земельну ділянку як об'єкт громадянського обігу субстандартні та земельних відносин — реферат

ОГЛАВЛЕНИЕ

Запровадження 3

1. Земельну ділянку як об'єкт громадянського обігу субстандартні та земельних відносин 4

2. Оренда земельних ділянок: загальне та особливе 6

3. Зміст договору оренди земельних ділянок 18

Укладання 24

Завдання № 10 26

Список використаних джерел постачання та літератури 29

Запровадження

Актуальність справжньої праці полягає у тому, що, згідно з год. 1 ст. 9 Конституції РФ земля використовують і охороняється Російській Федерації в якості основи життя і правоохоронної діяльності народів, жителів відповідної території. Тож у подп. 1 п. 1 ст. 6 Земельною кодексу РФ від 25 жовтня 2001 р. (далі - Кодекс) земля сприймається як природний об'єкт (складова частина природи) й одночасно природний ресурс з погляду її охорони й порядку використання (вилучення корисних властивостей) з метою задоволення потреб людини. На цій посаді земля і з ній суспільні відносини є об'єктом правовим регулюванням природоохоронного, і земельного, законодавства.

Для юридичних осіб і громадян, які роблять операції з землею, велике значення має і цивільно-правової аспект проблеми. Підпункт 2 п. 1 ст. 6 Кодексу як об'єкт земельних відносин називає земельну ділянку, юридичне визначення якого встановлено в п. 2 цієї статті. Водночас така ділянку є нерухомим майном, об'єктом цивільних прав, річчю в цивільно-правовому сенсі (ст. 128 - 130, 133, 260 ДК РФ). Як і кожна інша річ, земельну ділянку, який відповідає вимогам цивільного населення та земельного законодавства, то, можливо предметом оренди, купівлі-продажу та інших угод, у яких виникають, переходять і припиняються речові й інші права на грішну землю. На цій посаді якого є об'єктом як земельних (що з використанням і охороною земель), а й безлічі цивільно-правових відносин, передусім майнових (див. ст. 2 ДК РФ).

Метою справжньої роботи є підставою розгляд оренди як особливої форми землекористування.

1. Земельну ділянку як об'єкт громадянського обігу субстандартні та земельних відносин

Земельну ділянку як об'єкт земельних відносин - це частина землі (зокрема грунтовий шар), кордону якій описано і засвідчені у порядку. З визначення земельних ділянок, встановленого в наведених нормах, слід, що така ділянку то, можливо об'єктом земельних і цивільно-правових відносин лише за умови, що його межі "описані і засвідчені у порядку". Це стосується здібності земельних ділянок бути об'єктом права власності, права оренди - і інших прав на грішну землю.


Завантажити реферат "Земельну ділянку як об'єкт громадянського обігу субстандартні та земельних відносин" DOC | TXT

Робота опублікована refline. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.