Юрпсихология — реферат

Зміст

 1. Введение……………………………………………………………………..3

2.Психологические навички та вміння у роботі юриста………………….5
 3. Профессиограммы юридичного труда………………………………..10
 4. Роль зовнішніх чинників щодо підвищення ефективності юридичного труда……………………………………………………………………………..12

5. Список литературы………………………………………………………..16

Запровадження

Сьогодні професія юриста є одним із найпрестижніші сучасного російського суспільстві. Дуже багато молодих людей дівчат мріють стати юристами. Їх влечёт велика вести, яку пропонують хороші юридичні фірми, соціальний престиж, громадське визнання. Щороку Вузи нашої великої країни надходять десятки тисяч абітурієнтів, прагнучи здійснити свою «блакитну мрію» і може стати юристами. Та ця професія легка, годиться і престижна, як здається здавалося б?

Можна упевнено сказати, що з тих, хто прагне правничої освіти не знають, з якими труднощами можуть зіштовхнутися у процесі праці

Для працівників правоохоронних органів характерні великі емоційні і психологічні перевантаження, які заважають як роботі, а й сильно шкодять здоров'ю. Багато просто більше не виходить із такими навантаженнями і це доводиться змінювати профіль своєї діяльності чи взагалі переходити не іншу роботу.

Праця у юридичної консультації чи нотаріальної конторі, як і припускає наявність певних особистісних якостей, які просто необхідні ефективного виконання даної роботи: високий рівень професіональною підготовкою, загальнотеоретичні знання і набутий багато іншого.

Отже, багато молоді юристи зіштовхуються з проблемою невідповідності своїх особистісних якостей, які висуваються вимогам. Щоб уникнути цій ситуації, необхідно розробити програму добору кадрів тих чи інші посади. Необхідно ще під час навчання розкрити молодим студентам як все позитивні, а й негативні, які мають особливу складність, моменти їх майбутньої діяльності. Виходячи з цього, кожен зможе заздалегідь оцінити свої сили, вибрати то напрям діяльності, котрий від наближається до його особистісними характеристиками, рівню знань та бажання працювати саме з цього фаху. Це дозволить найуспішніше справлятися своїх обов'язків.

Зі сказаного вище слід, що питання має важливе значення актуальним на момент. Якщо буде надано можливість спочатку спрямовувати людей тих посади, до яких підходять в найкращою ступеня, можна запобігти їм неудовлетворённость і недбалість до неправильно обраної професії, а й помітно поліпшити роботу всіх юридичних органів, що це необхідна за складне час.

Психологічні навички та вміння у роботі юриста

Психологічні особливості діяльності юристів нині досить докладно досліджено юридичної психології. У цьому розробка цієї проблеми йшла, як у плані психологічного аналізу структури професійної діяльності юристів, і у плані психологічної характеристики властивого їй комплексу психологічних особливостей.

Результатом морально-психологічній підготовки юристів служить: