Формування поглядів на формі, геометричні фігури в дітей віком дошкільного віку — реферат

Зміст

Запровадження 3

1. Особливості сприйняття форми і геометричних постатей в дітей віком дошкільного віку 4

2. Вимоги «Програми виховання і навчання у дитсадку», «Розвиток», «Райдуга», «Дитинство» із формування поглядів на форми і геометричні фігури 7

3. Методика формування поглядів на форми і геометричні фігури в дітей віком дошкільного віку 10

4. Дидактичні гри з поділу «Геометрические постаті» 12

Укладання 14

Список літератури 15

Запровадження

Математическому розвитку відводиться значне місце у розумовий розвиток дітей дошкільного віку. Зміст, організація математичного розвитку дошкільнят, облік вікових особливостей лідера в освоєнні дітьми практичних дій, математичних зв'язків і закономірностей, наступність у розвитку математичних здібностей є головними принципами у формуванні математичних уявлень.

Математичне розвиток дітей-дошкільнят відбувається як мимоволі у повсякденному житті (передусім, у спільній діяльності дітей із дорослими, зі спілкуванням друг з одним), і шляхом цілеспрямованого навчання під час занять із формування елементарних математичних уявлень. Саме елементарні математичні знання й уміння дітей слід розглядати як головне кошти математичного розвитку.

У процесі математичного розвитку в дітей формуються ставлення до формі предметів і геометричні фігури. Перші ставлення до формі закладаються у віці у наступному послідовності: розрізнення самих форм, розрізнення назв форм і потім - самостійне назва.

Мета роботи – вивчити методику формування поглядів на форми і геометричні фігури в дітей віком дошкільного віку.

Особливості сприйняття форми і геометричних постатей в дітей віком дошкільного віку

Однією з властивостей оточуючих предметів був частиною їхнього форма. Форма предметів отримала узагальнену свій відбиток у геометричні фігури. Геометрические постаті є еталонами, користуючись якими людина визначає форму предметів та його частин.

Проблему знайомства дітей із геометричними фігурами і їх властивостями слід розглядати у двох аспектах: по-перше, у плані сенсорного сприйняття форм геометричних лідерів та їх застосування як еталонів розуміння форм оточуючих предметів; по-друге, себто пізнання особливостей їх структури, властивостей, основних зв'язків і закономірностей у тому побудові, т. е. власне геометричного матеріалу.Завантажити реферат "Формування поглядів на формі, геометричні фігури в дітей віком дошкільного віку" DOC | TXT

Робота опублікована referatbox. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.
  • алексей чихалов

    спасибо за реферат , помогли мне очень