Трудова пенсія із нагоди втрати годувальника — реферат

Оглавление

1. Трудова пенсія із нагоди втрати годувальника 3

2. Завдання 12

Список джерел постачання та літератури 17

1. Трудова пенсія із нагоди втрати годувальника

Трудова пенсія - щомісячна грошова виплата з метою компенсації застрахованим особам заробітної плати інших виплат і винагород, втрачених ними на зв'язку з настанням непрацездатності внаслідок старості або інвалідності, а непрацездатним членів родини застрахованих осіб - заробітної плати інших виплат і винагород годувальника, втрачених у зв'язку з смертю цих застрахованих осіб, декларація про яку визначається відповідність до умовами та аналогічних норм, встановленими Федеральним законом. У цьому наступ працездатності, при втрата заробітної плати інших виплат і винагород у разі передбачаються і вимагають доказів;

Право на трудову пенсію за випадку втрати годувальника мають нетрудоспособные члени сім'ї померлого годувальника, що складалися з його утриманні. Одному із батьків, дружину або іншими членів родини зазначена пенсія призначається незалежно від цього, перебували чи ні утримує померлого годувальника. Сім'я безвісно відсутнього годувальника дорівнює сім'ї померлого годувальника, якщо безвісну відсутність годувальника посвідчено у порядку.

Федеральний закон від 17.12.2001 N 173-ФЗ "Про трудові пенсії Російській Федерації" закріплює право, умови і величину пенсії із нагоди втрати годувальника.

Право на трудову пенсію за випадку втрати годувальника мають нетрудоспособные члени сім'ї померлого годувальника, що складалися з його утриманні (крім осіб, які вчинили навмисне кримінальний діяння, що спричинило у себе смерть годувальника встановлене через суд знову). Одному із батьків, дружину або іншими членів родини, зазначена пенсія призначається незалежно від цього, перебували чи ні утримує померлого годувальника. Сім'я безвісно відсутнього годувальника дорівнює сім'ї померлого годувальника, якщо безвісну відсутність годувальника посвідчено у порядку.

Нетрудоспособными членами сім'ї померлого годувальника зізнаються:Завантажити реферат "Трудова пенсія із нагоди втрати годувальника" DOC | TXT

Робота опублікована referatbox. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.