Підслідність справ — реферат

Оглавление

Запровадження 3

1. Затримання особи за підозрою у скоєнні злочину 5

1.1. Поняття затримання 5

1.2. Підстави затримання 10

1.3. Процесуальний порядок затримання 14

2. Підслідність справ 22

Укладання 28

Завдання 29

Список джерел постачання та літератури 31

Запровадження

Актуальність теми дослідження у тому, що проведена судово-правова реформа Російській Федерації покликана забезпечити демократизацію усієї правової системи, ефективне дотримання правами людини. Один із чорт правової держави - верховенство закону, неприпустимість свавілля та беззаконня у відносинах органів держави, посадових осіб й особистості, обмеження примусу випадками, як його справді потрібне за захистом інтересів товариства та громадян.

Застосування заходів кримінально-процесуального примусу необхідне попередження, припинення і розкриття злочинів. У тому числі необхідно виділити котре обмежує особисту свободу громадян - затримання особи, підозрюваного у скоєнні злочину. Застосування зазначеної заходи істотно обмежує права, волі народів і законні інтереси громадянина, ставить під сумнів її честь, гідність, впливає подальшу долю, йде на моральні страждання у разі необгрунтованого чи незаконного застосування сили.

Затримання осіб, підозрюваних у скоєння злочинів, часто поєднується зі значними труднощами, що недостатньою його правової регламентацією. У практичних працівників часто немає чіткого ставлення до сутності підозри у процесі, єдиної думки в питанні про тому, що можна розуміти під «іншими даними», передбаченими год. 2 ст. 91 КПК РФ, як самостійна підстава затримання осіб, підозрюваних у скоєння злочинів тощо. буд. Зазначені обставини сприяють однаковому і правильному застосуванню цього заходу процесуального примусу, що нерідко породжує помилки у слідчої практиці, манливі порушення правий і законних інтересів особистості.

Мета праці полягає у дослідженні затримання особи, підозрюваного у скоєнні злочину, Підслідність справ.

Досягнення зазначеної мети поставлені такі:

- Проаналізувати поняття затримання;

- Показати підставу затримання підозрюваного;

- Розкрити процесуальний порядок затримання;

- Розглянути Підслідність справ.