Олімпіада у Сочі — реферат

СОДЕРЖАНИЕ

Запровадження 3

Глава 1. Потенціал Сочі як місця проведення Олімпійських ігор 4

1.1. Загальна характеристика об'єкта дослідження 4

1.2. Основні олімпійські об'єкти 8

Глава 2. Економічні аспекти проведення Зимових Олімпійських ігор Сочі - 2014 12

2.1. Будівництво й фінансування олімпійських об'єктів 12

2.2. Економічні аспекти проведення ігор 16

2.3. Економічні ризики 18

Глава 3. Економічні проблеми підготовки Олімпіади у Сочі 27

3.1. Проблеми енергопостачання олімпійських об'єктів та розвитку транспортної інфраструктури 27

3.2. Перспективи розвитку курортного потенціалу міста 30

3.3. Проблеми, пов'язані у реалізації олімпійського проекту 32

Укладання 36

Список використаної літератури 37

Запровадження

Міжнародний Олімпійський комітет вибрав місто Сочі столицею XXII Олімпійських і XI Паралімпійських зимових ігор 2014 року. Завдяки цього рішення Росія зможе провести перші у своїй історії Зимові олімпійські ігри, що стануть найважливішим подією життя країни. Ігри сприятимуть економічного зростання регіону, перетворенню Сочі в курорт світового рівня життя та центр ділову активність. За підтримки Уряди РФ протягом найближчих семирічного віку в унікальному місті-курорті Сочі буде побудовано нова транспортна інфраструктура, розширено мережу готелів, модернізовані інженерні комунікації, і навіть споруджено ряд сучасних спортивних споруд. Спортсмени із Росії та країн близького зарубіжжя отримають найсучаснішу тренувальну базу. 

Перемога Сочі в «олімпійських перегонах» викликала величезну зацікавленість російської громадськості й поклали ділових кіл. З'явилася надія, проведення зимової Олімпіади стане ключовою подією, яке лише значно підніме статус міста Сочі, а й надасть могутньо вплинути на соціальне і культурну розвиток Краснодарського краю, і навіть на країни загалом.

Оргкомітет «Сочи-2014» планує використовувати московський досвіду у організації Олімпійських і Параолімпійських сочинських Ігор.

За словами колег, Олімпіада-80 було організовано на непоганому рівні, а зв'язки Польщі з зрослим економічний потенціал Росії, сочинські гри очікуються як подія світового класу.

Глава 1. Потенціал Сочі як місця проведення Олімпійських ігор

1.1. Загальна характеристика об'єкта дослідження