Промисловість Росії у умовах членства Росії до ВОТ — реферат

СОДЕРЖАНИЕ

Введение……………………………………………………………………..2

1. Історія переговорного процесу же Росії та ВТО………………………3

2. Промисловість Росії у умовах членства Росії у ВТО……….11

3. Сільськогосподарський сектор російської економіки після приєднання Росії до ВТО……………………………………………………19

4. Членство Росії до ВОТ та розвитку сфери услуг……………………..29

Заключение…………………………………………………………………45

Список використаної литературы……………………………………..48

Запровадження

Актуальність теми роботи обумовлена що відбуваються у світі, і, природно, у Росії, зокрема, процесами. Радикальна економічна реформа Росії, кардинальна зміна її геополітичного становища після розпаду СРСР істотно підвищили роль зовнішньоекономічного чинника у розвитку нашої країни, і наприкінці ХХ століття – початок нової століття виробництво та укладені міжнародні відносини глибоко й тісно злилися.

Об'єкт вивчення – державна економічна політика Росії ніби беручи СОТ, певні інструменти державного регулювання зовнішньоекономічної політики, оцінка наслідків приєднання Росії до СОТ.

Предмет вивчення – дослідження певного вплив СОТ різні аспекти державної політики РФ ніби беручи вступ до Союзу.

Мета роботи – з урахуванням вивчення вплив СОТ різні аспекти державної економічної політики РФ ніби беручи який визначити найбільш пріоритетний напрямок державної економічної політики.

Нинішня модель взаємодії Росії із світовим ринком відповідає ні її потенційним можливостям, ні її тривалим економічних інтересів. Разом про те забезпечити рівноправне інтеграцію Росії у світогосподарські зв'язку без формування сприятливих торгово-политических і правових умов російських учасників ЗЕД закордонних ринках практично неможливо. У зв'язку з цим пріоритетне значення набуває питання приєднання Росії до СОТ. Такий процес супроводжується впровадженням у економічне життя нашої країни багаторічного досвіду, накопиченого міжнародним співтовариством у регулюванні ринкової економіки, що, своєю чергою, створює умови задля її подальшого закріплення країні реформаторських процесів І, зрештою, задля забезпечення необхідних зрушень.

Нині іде процес активної підготовки до приєднання Росії до світової торгової організації, яка, як відомо, закликає до створення всесвітньої зони вільної торгівлі, здатної забезпечити глобальну економічну інтеграцію. Росії питання приєднання до СОТ дуже важливо. Здається, подальше відкриття російського ринку може лише поетапним. Він повинен здійснюватися по тому, як буде пройдено складній ситуації структурної перебудови, досягнуто сталих темпів зростання і стабілізації бюджету. «Платню» за приєднання до СОТ слід узгоджувати з вигодами і перевагами, які країна дістане від членством ній.Завантажити реферат "Промисловість Росії у умовах членства Росії до ВОТ" DOC | TXT

Робота опублікована admin. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.