Зразкові теми до дисертаційну дослідженням — реферат

Загальна частина

На погляд, вивчення тренінгових технологій у рамках наукового пізнання може бути реалізований в 3 основних напрямах:

1 напрям – Вивчення тренінгу як засобу впливу: на особистість, формування професійних навичок, комунікативних умінь, профілактики залежностей, успішність і тривалість впливу тренінгу на особистість чоловіки й т. буд.

2 напрям – Вивчення тренінгу як методу навчання дітей і формування певних ЗУН. У разі можна досліджувати тренінг, наприклад, як із методів безперервної освіти людини, порівняти метод тренінгу коїться з іншими методами освітнього чи коррекционного, психотерапевтичного процесу.

3 напрям – Вивчення внутрішнього змісту методу тренінгу: процесів груповий динаміки, опору групи, вплив особистості тренера на групу і ефективність використання тих чи інших тренінгових технологій тощо. буд.

Дане розподіл може бути досить умовним і грубим, проте, дозволяє Вам визначити основних напрямів і тематику дисертаційної роботи. У цьому треба враховувати, що у першого напрями досліджень таке рівні досить, то 2 і трьох вивчається лише у окремих монографіях і підручниках з проведення тренінгу, заснованих на виключно власному досвіді тих чи інших фахівців.

Щодо кожного з напрямів я пропоную такі можливі теми:

1 напрям

Теми

1. Стійкість особистісних змін, які у результаті здійснення соціально-психологічного тренінгу

Загальна ідея СПТ є частиною системи методів психокорекції особистості людини. У зв'язку з цим важливим вважається вивчення ефективності тренінгових технологій при вплив на особистість учасника група (у разі мають на увазі глибина і тривалість змін, які з тими чи інші особистісними паттернами під впливом тренінгу). Тут можна досліджувати з прикладу як професійних особистісних навичок (бізнес тренінги), і з прикладу тренінгів особистісного зростання.

Мета дослідження - дослідження впливу проведення соціально-психологічного тренінгу на особистість учасника тренінгового процесу

Об'єкт дослідження – вплив тренінгових технологій на процес зміни особистісних характеристик людини

Предмет дослідження – стійкість особистісних змін під час та після проведення соціально-психологічного тренінгу

2. Особливості використання коштів і ефективність застосування тренінгових технологій при реалізації програм первинної профілактики зловживання психоактивних речовин дітьми і підлітками


Завантажити реферат "Зразкові теми до дисертаційну дослідженням" DOC | TXT

Робота опублікована referatbox. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.