Творіння регіонального навчально-наукового комплексу — реферат

Зміст

Запровадження 3

1 Причини необхідність створення навчально-наукового комплексу 5

2 Нормативно-правові основи діяльності комплексу 8

3 основні напрями розвитку 10

Укладання 12

Список використаної літератури 13

Запровадження

ЮНЕСКО протягом останніх десятиріч встановлено світові тенденції освіти. По-перше, протягом 40 останніх двадцятого століття спостерігався феноменальний зростання кількості студентів із 13 млн. чоловік у 1960 до 82 млн. в 1995 р. Такі темпи зростання дозволяють прогнозувати зростання кількості студентів у 2010 р. до величини 120 млн., а 2020 р. до 130-140 млн. людина, що може спричинити практично до подвоєнню всієї матеріально-технічної інфраструктури системи вищої освіти і витрат їхньому зміст. По-друге, процеси глобалізації, і уніфікації, що відбуваються в всі сфери, розвиток потужних коштів телекомунікацій сприяли безпрецедентної відкритості й варіативності освіти. По-третє, протягом останніх двадцять років у всіх регіонах світу, крім країн, входили до складу соціалістичного табору, спостерігався суттєве зростання витрат держав освіту.

Крім відзначених тенденцій, відбувається зростання міграції науковців в розвинених країн, розшарування єдності науку й освіти, розширення впливу багаторівневої англосаксонської системи освіти й поява глобальних освітніх мегасистем. І хоча Цілковитий прагматизм ставлення до числа країн, мають глобальну освітню систему, її на світове освіту відстає тяжіння США усемеро.

Відповідною реакцією державних вузів на що проявилися негативні тенденції став пошук свого місця у рамках держбюджетного фінансування й над ринком освітніх послуг. Дорогою до самовизначення необхідно сформулювати деякі загальні критерії, чи вимоги, яким має задовольняти класичне освіту.

У широкому значенні навчально-науковий комплекс має вирішити такі основні завдання:

Сформувати зацікавлений і підготовлений контингент студентів, залишаючись відкритими і доступною системою.

Забезпечити якісну освіту, заснований на евристичних засадах і інтеграцію з сучасними науковими дослідженнями.

Забезпечити лабораторно-информационную базу освіти і проведення наукових досліджень про.

Сформувати систему відтворення кадрового потенціалу комплексу.

Забезпечити прийнятні траєкторії працевлаштування більшості учнів студентів, аспірантів, докторантів.

Навіть побіжний погляд на перелічені завдання дозволяє переконатися, що традиційна система організації освіти над повною мірою реалізує їхнє рішення.


Завантажити реферат "Творіння регіонального навчально-наукового комплексу" DOC | TXT

Робота опублікована refert. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.