Тероризм (криминологический аспект) — реферат

З про буд е р ж а зв і е

ЗАПРОВАДЖЕННЯ

Глава I. Поняття, види й причини тероризму

1.1. Поняття і сутність тероризму

1.2. Види тероризму

1.3. Форми прояви тероризму

1.4. Причини тероризму

Глава II. Відповідальність за тероризм у кримінальній кодексу російської федерації

2.1. Юридичний аналіз складу тероризму по КК Росії

2.2. Кваліфікація тероризму по КК же Росії та отграничение його від суміжних складів

2.3. Покарання за тероризм по КК Росії

Глава III. Попередження тероризму

3.1. Проблеми попередження тероризму

3.2. Заходи попередження тероризму

3.3. Міжнародне співробітництво держав боротьби з тероризмом

Укладання

Література

ЗАПРОВАДЖЕННЯ

“Тероризм”, “терористи”, “терористична діяльність” – ці поняття практично щодня з'являються у засобах масової інформації, породжуючи неспокій і занепокоєність громадян України за своє нинішнє і майбутнє, за правничий та свободи, гарантовані Конституцією Російської Федерації 1993 р.

Нині існує дві основні напрями у дослідженні проблем боротьби з міжнародним тероризмом.

Перше напрям пов'язані з дослідженням тероризму як міжнародно-правової категорії політичного характеру. Найбільш помітні розробки у цьому напрямі зроблено наукових працях М. З. Бегловой, І. П. Блищенко, У. І. Блищенко, Т. З. Бояр-Созонович, Л. М. Галенской, М. У. Жданова, І. І. Карпеца, Є. Р. Ляхова, Л. А. Моджорян, Ю. А. Решетова та інших вчених.

Останніми роками відзначені появою наукових досліджень про іншого, розглядають проблему тероризму суто з кримінально-правових і кримінологічних позицій. Найбільш докладні роботи у цьому напрямі здійснено Ю. М. Антоняном, Т. А. Боголюбовой, З. З. Босхоловым, А. І. Долговой, У. П. Ємельяновим, М. П. Кірєєвим, У. З. Комиссаровым, Р. М. Миньковским, А. У. Наумовым, Р. У. Овчинниковой, У. Є. Петрищевым, У. П. Ревиным, До. М. Салимовым, Про. Ф. Шишовым і багатьма іншими.

Разом про те, проблема боротьби з міжнародним тероризмом залишається нині найактуальнішою. Свідченням цього можуть бути славнозвісні трагічні події, що відбулися 11 вересня 2001р. у Нью-Йорку, Вашингтоні і Пенсільванії і 23-26 жовтня 2002 р. у Москві на мюзиклі “Норд-Ост”.

Сучасний тероризм характеризується різке зростання їх технічної оснащеністю, високий рівень організації, наявністю значних фінансових коштів. Його головна характерна риса – це розмивання кордонів між міжнародним та внутрішньою тероризмом. Розширюються зв'язку терористичних організацій з наркобізнесом і незаконної торгівлею зброєю. Є помітною динаміка зростання дитячих терористичних груп у світі.Завантажити реферат "Тероризм (криминологический аспект)" DOC | TXT

Робота опублікована refert. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.