Контрольна робота з фінансів — реферат

Бюджетні правовідносини – це охоронювані державою суспільні відносини, що у бюджетній сфері, які представляють соціально значиму зв'язок суб'єктів у вигляді правий і обов'язків, передбачених нормами бюджетного права[847].

Аналіз положень БК РФ дає можливість окреслити наступних учасників бюджетних правовідносин:

1) держава та її територіальні підрозділи;

2) Президент Російської Федерації;

3) органи структурі державної влади (виконавчі і законопроектний) Російської Федерації;

4) органи структурі державної влади суб'єктів РФ;

5) органи державних позабюджетних фондів;

6) головні розпорядники і розпорядники бюджетних коштів;

7) бюджетні установи;

8) державні та муніципальні підприємства міста і інші одержувачі бюджетних коштів;

9) органи грошово-кредитного регулювання;

10) кредитні організації, здійснюють операції з бюджетними коштами.

Джерела бюджетного права

Відповідно до ст. 2 Бюджетного кодексу РФ бюджетне законодавство РФ складається з Бюджетного кодексу РФ й положення прийнятих відповідно до ним федеральних законів про федеральному бюджеті на рік, законів суб'єктів РФ про бюджетах суб'єктів РФ на рік, нормативних правових актів представницьких органів місцевого самоврядування про місцеві бюджети на рік та інших федеральних законів, законів суб'єктів РФ і нормативних правових актів представницьких органів місцевого самоврядування, регулюючих правовідносини, вказаних у відповідних статтях кодексу.


Завдання 1

Відповідно до планом проведення спільних податкових перевірок співробітниками ФСН же Росії та співробітниками органів внутрішніх справ провели перевірки у організаціях з виявлення порушень правил ведення касових операцій та застосування контрольно-кассовой техніки. У ТОВ "Рекорд" перевіряючими виявили, перебуваючи в експлуатації контрольно-касовий апарат незареєстрований на податкових органах у ньому пошкоджений блок фіскальної пам'яті. На ТОВ "Рекорд" було накладено штраф у вигляді 35 000 крб.

Вивчіть порядок взаємодії органів внутрішніх справ України та податкові органи із запобігання, виявлення і припинення податкових правопорушень.

Встановіть законність санкцій, застосованих податковим органом. Свій відповідь обгрунтуйте посиланнями на законодавство Російської Федерації.

Рішення

Порядок взаємодії органів внутрішніх справ України та податкові органи із запобігання, виявлення і припинення податкових правопорушень встановлюється Інструкцією про порядок взаємодії органів внутрішніх справ України та податкові органи під час здійснення виїзних податкових перевірок[848].