Звіт практику в производственно-строительной фірмі — реферат

Зміст

Запровадження 3

1. Характеристика ЗАТ “-”. 4

2. Аналіз фінансово-економічної діяльності. 11

3. Аналіз маркетингової діяльності ЗАТ "-". 26

4. Розробка програми просування сайту у мережі Інтернет. 32

Укладання 38

Запровадження

Интернет-маркетинг - цей рекорд цілей поставлених традиційним маркетингом з допомогою використання нових інструментів, каналів комунікацій і особливості, які потрібні надає інтернет середовище.

Актуальність теми у тому, що характерною рисою інтернет-маркетингу є відмінність його комунікацій від традиційних комунікацій маркетингу. Комунікації інтернет-маркетингу від традиційного маркетингу відрізняються: интерактивностью, информационностью, індивідуалізацією, додаткових можливостей для інтерактивних інтегрованих комунікацій, незалежність розміщення. Тепер докладніше про вище наведених особливостях комунікацій інтернет-маркетингу.

Обов'язково необхідно згадати про негативні особливостях. Однією з цих негативних особливостей є проблеми з вибіркою. Немає точної впевненості у наданої інформації респондентами себе, неможливість одержати всі необхідні адреси електронної пошти тому що не спільноти і користувачі дозволяють показувати адресу їх пошти, упередженому ставленні до платним дослідженням у яких беруть участь одні й самі користувачі.

1. Характеристика ЗАТ “-”.Завантажити реферат "Звіт практику в производственно-строительной фірмі" DOC | TXT

Робота опублікована referatyup. Добавте в закладки ↑ постійне посилання.